Szczeciński Budżet Obywatelski 2019

Ostatni dzień głosowania!

Już tylko godziny dzielą nas od zakończenia głosowania na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Do północy można zagłosować w Internecie, BUDŻETObusie i punktach stacjonarnych na terenie naszego miasta. Zapraszamy!

Pokaż co jest dla Ciebie ważne i oddaj swój głos na: 1 projekt ogólnomiejski, 1 dowolny projekt dzielnicowy duży i 1 dowolny projekt dzielnicowy mały!

Przypominamy, Głosować można do 12 października. Już prawie 15 000 osób oddało swój głos na projekty Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Statystyki można śledzić na bieżąco na stronie www.sbo.szczecin.eu. W tym roku wybierać można spośród 110 projektów (jeden z projektów został wycofany przez autora). Głosować może każdy mieszkaniec Szczecina bez względu na wiek.

W głosowaniu można oddać maksymalnie 3 głosy: 1 na projekt ogólnomiejski, 1 na dowolny projekt dzielnicowy duży i 1 na dowolny projekt dzielnicowy mały.

Gdzie głosować?

Głosować można za pośrednictwem Internetu na stronie www.sbo.szczecin.eu :

• samodzielnie, również w wybranych punktach, gdzie w wyznaczonych godzinach zostaną udostępnione komputery dla mieszkańców (rady osiedla, centra handlowe, organizacje pozarządowe)

• z pomocą pracownika Urzędu Miasta - w 5 wyznaczonych punktach lub BUDŻETObusie.

Dla osób zainteresowanych w 4 punktach stacjonarnych (Urząd Miasta Szczecin - pl. Armii Krajowej 1, filia urzędu na Prawobrzeżu - ul. Rydla39/40, Miejska Biblioteka Publiczna nr 25- ul. Ku Słońcu 76, DK Klub Skolwin- ul. Stołczyńska 163), centrach handlowych (w wyznaczonych dniach i godzinach) i BUDŻETObusie będą udostępnione formularze papierowe, które po zakończeniu głosowania zostaną wprowadzone, przez osoby upoważnione, do systemu elektronicznego.

UWAGA. Osoby, które: nie posiadają zameldowania, ale mieszkają w Szczecinie, nie posiadają zameldowania, ale mieszkają i studiują na terenie miasta lub nie posiadają zameldowania, ale mieszkają i uczęszczają do szkół na terenie miasta - mogą głosować WYŁĄCZNIE w 4 punktach stacjonarnych (Urząd Miasta Szczecin (pl. Armii Krajowej 1), filia urzędu na Prawobrzeżu (ul. Rydla39/40), MBP nr 25 (ul. Ku Słońcu 76), DK Klub Skolwin (ul. Stołczyńska 163) centrach handlowych (w wyznaczonych dniach i godzinach) lub BUDŻETObusie. Weryfikacja uprawnienia do głosowania w tych miejscach będzie przeprowadzana przez pracownika urzędu na podstawie dokumentu tożsamości.

Szczegółowy harmonogram działań, miejsc do głosowania, trasa BUDŻETObusa, oraz szczegółowe informacje na temat SBO 2019 dostępne są na stronie www.sbo.szczecin.eu.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE